دسته
مد و لباس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1090
تعداد نوشته ها : 2
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem274

3 نکته فشن برای لباس پوشیدن

1 نحوه جا دادن شلوار جین در بوت

برند معروف پوشاک آقایان جک اند جونز

بسیاری از دختران از این شکایت دارند که وقتی بوت می پوشند، قوزک پای آنها چاق نشان داده می شود چون شلوار در بوت پا را کلفت نشان می دهد.

به همین دلیل شلوار بوت کات یا Boot cut بوجود آمد. حال اگر بخواهید شلوار جین معمولی را با بوت بپوشید چکار باید کنید؟ اگر شما هم همین مشکل را دارید شکل زیر را ببینید تا به راحتی بتوانید شلوار جین با بوت بپوشید.

ابتدا شلوار جین را 15 سانت تا بزنید، و آن را دور ساق پا بپیچید. یک جوراب ساق بلند بپوشید و شلوار جین خود را در جوراب جا دهید. حال به راحتی پای خود را در بوت فرو ببرید.2 پنهان کردن لباس زیر زنانه (عرق گیر سینه)


این حقه هوشمندانه نه تنها لباس زیر شما را پنهان می کند بلکه به لباس یقه باز شما اجازه می دهد تا بدون نگرانی تا روی شانه شما بیاید. تنها چیزی که نیاز دارید یک دکمه قابل دوخت و یک بند لباس همرنگ تاپ یا لباس شب شما است.
درست مانند عکس عمل کنید.


3 نگه داشتن زیپ شل شلوار جین


من چند شلوار جین دارم که زیپ شلی دارند و چند باری هم باعث آبروریزی شده اند. امروز یه حقه ساده ای را یاد میگیریم تا از این مشکل راحت بشیم. یک حلقه کلید را بردارید و از سوراخ دسته زیپ شلوار رد کنید. هنگامی که زیپ شلوار را بالا می کشید، می توانید این حلقه را به دور دکمه شلوار بیاندازید. درست مانند عکس. با این کلک ، دیگر در مقابل دیگران شرمسار نخواهید شد.
 X